לימודים בחו''ל במוסד אקדמי מוביל

כל אחד רוצה שתהיה לו קריירה מוצלחת וזאת מכיוון שהקריירה שלנו היא הדבר החשוב ביותר בחיינו. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים קריירה טובה עליכם לשים לב טוב טוב איפה אתם לומדים. מוסד הלימודים שבו אתם לומדים משפיע בצורה עצומה על חייכם ולכן אתם חייבים למצוא את המוסד הטוב בשוק. על רקע זה אנו חייבים לציין כי פעמים רבות לימודים בחו"ל עדיפים על פני לימודים בארץ.

יש לכך מספר סיבות. קודם כל בחו"ל יש אוניברסיטאות מעולות וטובות יותר מאשר בארץ כמו למשל הרווארד, סטנפורד, MIT או אוקספורד וקיימברידג'. לא רק זאת אלא שבחו"ל יוקר המחייה הוא הרבה יותר נמוך וכך אפשר ללמוד ולהוציא הרבה פחות כסף. יש גם לציין כי מעסיקים רבים מחשיבים מאוד לימודים בחו"ל מכיוון שהדבר מראה כי עצמאות, תעוזה וחכמה ולכן לימודים בחו"ל הם צעד שכל ישראלי צריך לקחת בחשבון.

מהו מבחן TOFEL ומדוע עלי לבצע אותו?

שימו לב אם אתם הולכים ללמוד בחו"ל בטח בארץ דוברת אנגלית אתם צריכים לעבור את מבחן TOFEL. לפני שנסביר מדוע כדאי לעשות קורס tofel נציין כי מבחן TOFEL בוחן את רמת האנגלית של אנשים אשר אנגלית היא לא שפת האם שלהם.

עליכם להבין כי ללא מבחן זה אתם תתקשו להתקבל לאוניברסיטאות ולכן כל כך כדאי לעשות את המבחן. אם אתם רוצים ללמוד בחו"ל בטח בארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה או ניו זילנד אתם חייבים לעשות את המבחן ואתם לא יכולים לוותר עליו. לכן כדאי לחקור כמה שיותר על מבחן זה ולהבין כיצד אפשר לעבור אותו ללא קושי.

כיצד אעלה את סיכויי להצליח במבחן TOFEL?

אז איך נוכל לעלות את הסיכוי שלנו להצליח במבחן ה-TOFEL ? אם כן קודם כל אנו צריכים ללכת לקורס למבחן זה ושם ילמדו אותנו כיצד לעבור אותו.
יהיה לכם הרבה יותר קל להצליח לעבור את המבחן עם קורס מאשר באופן עצמאי וזו עובדה.

כדאי גם לשפר את האנגלית שלכם על ידי קריאת ספרים באנגלית ועל ידי קריאה באינטרנט של אתרים באנגלית.
אל תהיו מוטרדים מן העלויות של קורס ה-TOFEL וזאת מכיוון שללא הקורס אתם תבזבזו הרבה יותר כסף על ניסיון להיכנס לאוניברסיטה בחו"ל.
לכן כל מי שרוצה ללמוד בחו"ל באנגלית חייב לקחת קורס ב-TOFEL וכך לעלות את סיכוייו להתקבל למסלול המבוקש.