מהו מבנה בחינת ה-TOEFL?

המבחן, שאורכו כארבע שעות, מורכב מארבעה חלקים: דיבור (30 נקודות); כתיבה (30 נקודות); הבנת הנקרא (30 נקודות) והבנת הנשמע (30 נקודות). הציון המקסימלי הוא 120 נקודות.

בחלק הדיבור של המבחן על הנבחן לדבר לתוך מיקרופון למשך כדקה על נושא כללי, לדוגמה אתגר שהתמודד איתו בחיים או מקום שביקר בו. בחלק הכתיבה על המועמד לכתוב חיבור קצר ולהביע דעה על נושא כללי. בחלק הבנת הנקרא על המועמד לקרוא טקסט אקדמי (שווה ערך לרמה של 5 יחידות באנגלית) ולענות על שאלות הבוחנות את הבנתו. בחלק הבנת הנשמע על המועמד להקשיב להקלטה של שיחה אקדמית ולענות על שאלות הבוחנות את יכולתו לקלוט ולפרש מידע לא כתוב.

קורס TOEFL בידע פלוס:

קורס TOEFL הוא הקורס הוותיק ביותר שלנו, ואנו מלמדים אותו החל מ-2002. מדריכת קורס TOEFL, לינדה ביסמות', היא אמריקאית עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בהוראת אנגלית, עם שיעור הצלחה של קרוב ל-100% עם תלמידים מכל הרמות. בין אם עליך לשפר את האנגלית ברמת הדקדוק, ברמת אוצר המילים, או לפתח יותר ביטחון – קורס TOEFL של ידע פלוס הוא המקום בשבילך. עם כיתות קטנות אנו מבטיחים שתקבל יחס אישי ושיפור מובנה של יכולותייך באנגלית. למרות שאנו מלמדים לקראת המבחן, עם שימת דגש מיוחד על אסטרטגיות, הקורס עוזר בצורה משמעותית לשיפור האנגלית באופן כללי, החל מדקדוק נכון וכלה בשיפור יכולות שיחה.

ידע פלוס – באישור משרד החינוך מקבל את הפיקדון הצבאי לתשלום על הקורס!