סיימת אם המבחנים אך אינך יודע כיצד לבנות תיק מועמדות חזק? המומחים במרכז ידע פלוס ישמחו לעזור לך! האם ידעתם שגם רקורד אקדמי מרשים ביותר וקורות חיים הכוללים מגוון של קורסי לימוד משלימים, אינם מהווים ערובה לכך שתתקבלו לאוניברסיטאות הנחשבות ביותר?

הרישום למכללות ואוניברסיטאות בחו"ל הוא תהליך מורכב, אשר מציב אתגרים רבים אפילו בפני מועמדים אמריקאים. כאשר מדובר במועמדים המגיעים מחוץ לארצות הברית, תהליך הרישום אף קשה ומסובך יותר. למרכז ידע פלוס יש את המומחיות, הידע המקצועי והמשאבים הנדרשים כדי לעזור לכם להפוך את תהליך הרישום לחוויה חיובית שתניב תוצאות שיצדיקו את ההשקעה.

מה מאפיין את תהליך הקבלה ללימודים בחו"ל?

בחינת תיק המועמדות שלך על-ידי האוניברסיטאות והמכללות בחו"ל הוא תהליך "הוליסטי". וועדות הקבלה מעריכות את היכולות, תחומי העניין, האישיות וכישורי המנהיגות שלך, כדי לדעת טוב יותר מי את/ה באמת. כדי להציג את עצמך בצורה מרשימה וברורה, עומדים לרשותכם מספר מסמכים: חיבורי הצהרת כוונות (Statement of Purpose/Intent); חיבור רקע אישי (Personal Statement/Biographical Statement); מכתבי המלצה (2-3 מכתבים בהתאם לדרישות האוניברסיטה); קורות חיים (נדרש בדרך כלל ממועמדים לתואר שני ודוקטורט בלבד); ולעתים דוגמת כתיבה אקדמית בת 15-20 עמודים (דוקטורט בלבד).

וועדת הקבלה משווה את ציוני הבחינות הרלוונטיות עם תיק המועמדות שלך על מנת לאתר נקודות של חוסר התאמה ו/או חוסר עקביות (לדוגמה, אם ציוני החלק המילולי בבחינה אינם תואמים את היכולות שהמועמד מפגין בחיבורים). לאחר מכן, וועדת הקבלה קוראת את המסמכים בעיון ומעריכה עד כמה תוכל לתרום למוסד שלהם. אוניברסיטאות תרות אחר תכונות מסוימות: כישורי מנהיגות, עומק אינטלקטואלי; חשיפה לאוכלוסיות בינלאומיות; ומחויבות חברתית.

מי אנחנו?

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייעוץ למועמדים לכל התארים, אנו מכירים את תהליך הקבלה לעילא ולעילא. בנוסף להכנה למבחנים, צוות הכותבים שלנו מגיע מרקעים מגוונים, וכולם דוברי אנגלית כשפת אם ובעלי רקע מוכח בכתיבה באנגלית (כל היועצים עוברים תהליך סינון מדוקדק). אנו נתאים אותך ליועץ האידיאלי עבורך בהתאם לתואר שאתה מחפש. ללא קשר לשלב שבו אתה נמצא בתהליך בחירת המוסד האקדמי וכמות המידע המצויה בידך – מרכז ידע פלוס יעזור לך!

עשה עוד היום את הצעד שיוביל אותך להגשמת חלומך! התקשר אלינו 077-8038533 עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ חינם עם אחד היועצים שלנו!

הפרטנרים שלנו ל- MBA consulting:

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם קרן פולברייט Educaton USA Center- – מרכז הנציגות הרשמי מטעם שגרירות ממשלת ארה"ב – על מנת להעניק לך את ההדרכה הכוללת בתהליך ההרשמה. למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם גב' אהובה ברנפלד בקרן פולברייט בטלפון 03-5172131.

כמו כן, אנו עובדים עם מספר מוסדות בישראל שהכירו במצויינות האקדמית שלנו במהלך השנים ובחרו לשתף פעולה איתנו באופן אקסקלוסיבי: בית הספר האמריקאי הבינלאומי באבן יהודה; הסוכנות היהודית; המכון הבינתחומי בהרצליה; האוניברסיטה העברית; והטכניון. אנו מעניקים הנחות מיוחדות לבוגרי מוסדות אלה.