למי מיועד קורס הכנה של מבחן TOEFL?

קורס הכנה אל מבחן TOEFL מיועד לאוכלוסייה רחבה של תלמידים, כאשר חלק מאלו הלומדים את קורס הכנה של מבחן TOEFL מעוניינים לעבור בציון גבוה על מנת להתקבל לאוניברסיטאות נבחרות בחו"ל אשר דורשות את הציון במבחן TOEFL כאחד מתנאי הקבלה. חלק אחר מאלו הלומדים את קורס ה-TOEFL ניגשים למבחן טופל על מנת למצוא עבודה בחו"ל, זאת משום שרבים ממקומות העבודה בחו"ל דורשים מהמועמדים לעמוד במבחן ה-TOEFL.
חשוב לדעת כי גם אוסטרליה דורשת עמידה במבחן ה-TOEFL כאחד מהתנאים עבור אלו המבקשים להגר אל המדינה, וזאת מכיוון שמבחן TOEFL משקף היטב את רמת השליטה באנגלית של הנבחן.

רכיבי קורס ההכנה של מבחן TOEFL

קורס ההכנה של מבחן TOEFL כולל התייחסות למכלול הרכיבים של מבחן TOEFL עצמו, ומעניק לתלמיד בקורס סט כלים ייחודי המאפשר לו לעבור את מבחן TOEFL בהצלחה יתרה.
קורס ההכנה למבחן TOEFL מקנה לתלמיד מגוון רחב של מיומנויות: יכולות ביטוי באנגלית, הרחבת אוצר המילים, תרגול בכתיבת חיבורים, מיומנויות לדיבור שוטף באנגלית ללא טעויות, שיפור ביכולות ההבעה והכתיבה, מתן דגשים בתחומי הדקדוק והניסוח ועוד.
נוסף על החומר הטכני, מקנה הקורס גם אסטרטגיות נוספות אשר יאפשרו לתלמיד לעבור את מבחן טופל בהצלחה: יכולת למלא משימות בהצלחה בזמן מוגבל, מיומנויות עמידה בלחצים, יכולת להבחין בין עיקר לטפל וכן כישורים רבים נוספים אשר יעזרו לתלמיד להתמודד עם מבחן ה-TOEFL בהצלחה.

מבנה קורס ההכנה של מבחן TOEFL

הלמידה בקורס ההכנה של מבחן TOEFL מתבצעת בקבוצות קטנות ואינטימיות המאפשרות לכל תלמיד ותלמיד להתבטא ולקבל ליווי אישי וארוך טווח בהתאם לקצב הלמידה של התלמיד וליכולותיו האינדיבידואליות.
הלימוד בקבוצות נבחר דווקא בשל התועלת הרבה הטמונה בסוג כזה של למידה, המאפשרת יצירת תרבות שיח ושיתוף בין חברי הקבוצה והמורים, וכן מתן משוב משותף ופורה. הבקרה הצמודה מצד המורים, בשילוב עם השיח הבלתי פוסק בתוך הקבוצה, מאפשרים אימון אינטנסיבי ושיפור מתמיד ברמת האנגלית של המשתתפים בקורס.

הקניית מיומנויות בקורס ההכנה למבחן TOEFL

המנוע העיקרי של השליטה בשפה האנגלית נובע בעיקר מתרגול. מסיבה זו, קורס ההכנה למבחן TOEFL מאפשר תרגול ואימון בלתי פוסקים המותאמים אישית עבור כל תלמיד.
התרגול נעשה במגוון דרכים, זאת על מנת לאפשר כיסוי נרחב של כלל רכיבי מבחן TOEFL: החל מהקלדה וכתיבה נכונה של מילים, וכלה ביכולות של ביטוי מילולי והבנת הנקרא והנשמע.
על מנת למנוע מצב של לחץ זמן ולאפשר לכל תלמיד להתקדם בקצב המתאים לו, חומרי התרגול של קורס ההכנה של מבחן TOEFL יהיו פתוחים עבור כלל התלמידים ללא הגבלה במשך שנה. כך, יוכל כל תלמיד להמשיך לתרגל ולהתאמן בכל עת בהתאם לצרכיו האישיים.

ליווי אישי בנוסף לקורס ההכנה של מבחן TOEFL

קורס ההכנה למבחן TOEFL הוא השלב הראשון אותו עובר התלמיד כאשר הוא מבקש להתקבל לאוניברסיטה נבחרת בחו"ל.
על מנת לצלוח את המסע אשר בסופו קבלת תואר, מעמידה מכללת 'ידע פלוס' שירות ליווי אישי – APPLICATION.
שירות הליווי האישי הוא תוצאה של הניסיון הרב שצברה מכללת 'ידע פלוס' והיכרותה מקרוב עם דרישות הקבלה של אוניברסיטאות שונות ברחבי העולם. במסגרת תוכנית הליווי האישית, יוצמד לתלמיד יועץ מומחה המתאים לרמתו האישית של התלמיד, והוא יסלול עבורו את הדרך הברורה שעל התלמיד לעבור עד לתואר הנכסף. המלווה האישי יעזור להפוך את שלל הרכיבים הבירוקרטיים למעשיים וישימים.

מבחן TOEFL – מבחן אנגלית כשפה זרה | קורס הכנה של מבחן טופל

מבחן TOEFL – ראשי התיבות של Test of English as a Foreign Language (מכונה לעיתים בטעות מבחן Tofel)- מיועד עבור אנשים אשר אנגלית אינה שפת האם שלהם, ומשמש בקבלה לתוכניות בינלאומיות ברחבי עולם המלמדות בשפה האנגלית. לעיתים קרובות, נדרש מבחן טופל בנוסף לבחינות אחרות, ומטרתו היא להראות לוועדת הקבלה כי המועמד מסוגל להתמודד בהצלחה עם סביבה אקדמית או מקצועית דוברת אנגלית. מבחן טופל מוצע אחת לעשרה ימים בישראל; מרכזי 'ידע פלוס' ברמת גן ובחיפה משמשים כמרכזי הבחינה הרשמיים, כאשר לרוב הבחינות נערכות בסופי השבוע.

מבחן TOEFL

מהו מבנה מבחן טופל?

המבחן, שאורכו כארבע שעות, מורכב מארבעה חלקים: הבנת הנקרא (30 נקודות); הבנת הנשמע (30 נקודות); דיבור (30 נקודות) וכתיבה (30 נקודות). הציון המקסימלי במבחן טופל הוא 120 נקודות. בחלק הדיבור, על הנבחן לדבר אל תוך מיקרופון למשך כדקה על נושא כללי כדוגמת אתגר עמו התמודד בחיים או מקום שירצה לבקר בו. בחלק הכתיבה, על המועמד לכתוב חיבור קצר ולהביע דעה על נושא כללי. בחלק הבנת הנקרא, על המועמד לקרוא טקסט אקדמי (השווה ערך לרמה של 5 יחידות באנגלית בישראל) ולענות על שאלות הבוחנות את הבנתו. בחלק הבנת הנשמע, על המועמד להאזין להקלטה של שיחה אקדמית ולאחר מכן לענות על שאלות הבוחנות את יכולתו לקלוט ולפרש מידע הנאמר בעל פה.

קורס הכנה למבחן TOEFL בידע פלוס:

קורס הכנה של מבחן TOEFL הוא הקורס הוותיק ביותר שלנו, ואנו מלמדים אותו עוד משנת 2002. מדריכת הקורס, לינדה ביסמות', היא אמריקאית ובעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון בהוראת אנגלית עם שיעורי הצלחה של קרוב ל-100% עם תלמידים בכל הרמות. בין אם עליך לשפר את רמת הדקדוק באנגלית, את אוצר המילים או לפתח יותר ביטחון – קורס הכנה של מבחן TOEFL בידע פלוס הוא המקום בשבילך. עם כיתות קטנות, אנו מבטיחים שתקבל יחס אישי ושיפור מובנה ואורגני של יכולותיך בשפה האנגלית. למרות שאנו מלמדים לקראת מבחן טופל ומדגישים במיוחד את שיפור האסטרטגיות, הקורס עוזר בצורה משמעותית גם לשיפור האנגלית באופן כללי, החל מדקדוק נכון וכלה בשיפור יכולות השיחה באנגלית.

ידע פלוס – באישור משרד החינוך. ניתן להשתמש בפיקדון הצבאי לשם תשלום על הקורס!