שיחת ייעוץ חינם!
 • עברית
 • English

שאלות ותשובות

TOEFL

 • איפה אפשר לקנות ספרי הכנה ל TOEFL?

  הקורסים שלנו בידע פלוס כוללים מתן ספרים של TOEFL מהחדישים בעולם. ניתן לקנות אצלינו את ספרי ההכנה בנפרד. ספרי ה TOEFL שאנחנו מלמדים מהם הם הספרים הרשמיים של החברות שמפיקות את המבחן.

 • האם אני יכול לגשת למבחן ה-TOEFL iBT במחשב בביתי?

  לא, השם iBT (מבחן TOEFL מבוסס-אינטרנט) מתייחס לאופן שבו נשלח המבחן למרכז הבחינות, ואין הכּוונה לכך שאפשר לגשת למבחן באמצעות חיבור כלשהו לאינטרנט.

 • האם אתם מכינים סטודנטים לקבלה לאוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית קרן וקסנר ישראל (Wexner Israel Fellowship Program)? מהו ציון ה-TOEFL הנדרש כתנאי קבלה לאוניברסיטה?

  כן, בהחלט. למרכז ידע פלוס יש ניסיון בהכנת סטודנטים למבחן ה-TOEFL, מבחן הנדרש כתנאי קבלה לאוניברסיטת הרווארד, במסגרת תוכנית קרן וקסנר ישראל.ציון הסף המינימאלי נקבע על-ידי אוניברסיטת הרווארד עבור כל אחד משלושת הפורמאטים של הבחינה, וניתן לראותו בקישור הזה.

 • היכן מתקיימים קורסי ההכנה של מרכז ידעפלוס ל-TOEFL?

  קורסי ההכנה של ידע פלוס למבחן ה- TOEFL iBT מתקיימים בתל-אביב ובירושלים.

 • האם ציוני ה-TOEFL מתקבלים במוסדות להשכלה גבוהה בכל העולם?

  כן, זה נכון. ברבות מהאוניברסיטאות בארצות בהם תוכניות לימוד באנגלית, מבחן ה-TOEFL מהווה אישור לרמת ידיעת השפה האנגלית.

 • האם מרכז ידע פלוס מאפשר לשלם עבור ה-TOEFL בכספי הפיקדון?

  כן, בהחלט. במרכז ידע פלוס אפשר לשלם עבור הקורסים באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533 .

 • היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של TOEFL?

  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-TOEFL במשרדי ידע פלוס בתל-אביב.

 • מתי מדווחים לישראל הציונים של מבחני ה-TOEFL?

  הנבחן מקבל את ציוני המבחנים הממוחשבים כשבועיים לאחר המבחן. לאחר שיינתן ציון לכל חלקי המבחן, יישלחו הציונים הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

 • לכמה שנים תקף מבחן ה-TOEFL?

  מבחן ה-TOEFL תקף בדרך כלל לשנתיים. הדבר תלוי בהחלטתו של כל מוסד האקדמי, ויש כאלה המאריכים את תוקף המבחן אף מעבר לשנתיים. לקבלת פרטים נוספים על מבחן ה-TOEFL, אנא היכנס לאתר www.toefl.org.

 • היכן מתקיים מבחן ה-TOEFL בישראל?

  אפשר לגשת למבחן ה- TOEFL בתל-אביב, הרצליה וחיפה. המבחנים מתקיימים בימי ראשון או שישי בבוקר, בשעות 8:00 ו-12:00.

SAT

 • האם ציוני ה- SAT מתקבלים על ידי המוסדות להשכלה גבוהה בישראל – אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת תל-אביב, הטכניון, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת חיפה?

  אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון, אוניברסטת בר אילן ואוניברסיטת באר-שבע (בן גוריון) מקבלות סטודנטים גם בהסתמך על ציוני ה- SAT.
  סטודנטים יכולים להגיש את הציונים של מבחני ה- SAT שלהם במקום לגשת למבחן הפסיכומטרי הנהוג בישראל. אם יש לסטודנט תעודת בגרות – ציוני ה- SAT מתקבלים על בסיס אישי, כל מקרה לגופו. בית הספר "רקנטי"- IDC בהרצליה (בית ספר פרטי) דורש מכל הסטודנטים המגיעים מחו"ל הן את ציוני ה- SAT והן את ציוני ה- TOEFL.
  מידע נוסף בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il.

 • אם אחמיץ את תאריך הרישום למבחן ה- SAT, האם אוכל לגשת למבחן בכל זאת? 

  בתל-אביב ובירושלים ניתן להירשם על בסיס "Stand By" ליום שבו מתקיים מבחן ה- SAT. עליך להתקשר למרכזי הבחינה ולבקש שיצרפו אותך לרשימת ההמתנה. כשבוע לפני מועד המבחן תוכל לקבל אישור על מיקומך ברשימה.  עליך להגיע למרכז שבו מתקיים מבחן SAT לפחות שעה לפני תחילת המבחן, ובהתבסס על קיומו של מקום פנוי ועל מספר המבחנים הנערכים באותו יום תוכל להירשם למבחן ולשלם עבורו במקום.
  תחויב בתשלום נוסף בסך 50$. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי. עליך להביא תעודה מזהה בתוקף, וכן שני עפרונות 2# (HB). אנו ממליצים להצטייד גם בשעון, ובמזון ושתייה לזמן ההפסקות. כמו כן אנו מציעים כי תקרא באתר www.collegeboard.com את כל המידע הנוגע לאמצעי הזיהוי הנדרשים ולתנאי התשלום.

  כדי להיבחן בתל-אביב, עליך להתקשר לבית ציוני אמריקה – לטלפון 077-803-8533 – ולבקש להיכנס לרשימת ההמתנה.
  כדי להיבחן בירושלים, עליך להתקשר לבית הספר האנגליקני הבינלאומי, לטלפון 02-567-7200.
  מידע בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il או באתר www.collegeboard.com.

 • שימוש בבחינת ה- SAT לצורך קבלה למוסדות בארץ

  כל המוסדות בארץ מקבלים את בחינת ה- SAT במקום הפסיכומטרי, למעט מספר תוכניות רפואה. במידה ויש תעודת בגרות אמריקאית, ניתן להשתמש בבחינה בכל המוסדות. "תלמידים רבים באים אלינו לאחר שנבחנו בבחינה הפסיכומטרי וקיבלו ציון שלא עבר את דרישות הסף," אומרת אנדריאה לאנג-רז, מנהלת מרכז ידע פלוס MBA CENTER להכנה ללימודים גבוהים בחו"ל. "לאחר שהם עושים את מבחן SAT, הרבה מועמדים מתקבלים למוסדות שאליהם נדחו מפאת ציון פסיכומטרי לא מספק".

  לאלו המתלבטים בין לימודי תואר ראשון בארץ או בחו"ל – בחינת ה- SAT מציעה מרווח תמרון מעולה. היות וניתן להשתמש בבחינה הן בארץ והן בחו"ל, הכנה למבחן ה- SAT מבטיחה שהמאמץ והכסף לא יעלו בתוהו במידה ותוכניותך משתנות.

  חולם על לימודים בארה"ב?

  אם פנייך לארה"ב, בחינת ה- SAT היא הדרך בשבילך, וכנראה המשימה החשובה ביותר בתהליך הכנת המועמדות.
  בשנים האחרונות ובשנה האחרונה בפרט, תהליך הקבלה בארה"ב הפך ליותר ויותר תחרותי.
  לכן, ציון גבוה במבחן SAT הוא קריטי לקבלה באוניברסיטאות עילית וכן להבטחה של חבילת Financial Aid (סיוע כלכלי).
  "מהסטטיסטיקה שלנו עולה כי 90% מהמועמדים שהתקבלו השיגו תוצאות מרשימות בבחינה – 2100 מתוך 2400 נקודות לפחות," מוסיפה מנכ"ל ידע פלוס לאנג-רז.
  "ציון ה- SAT הוא השלב הראשוני בתהליך הקבלה, והמקום שבו נופלים רוב המועמדים.

 • מהם המועדים האחרונים לרישום למבחן ה- SAT לסטודנטים מחו"ל?

  תאריכי מבחני ה- SAT משתנים משנה לשנה. ככלל, יש להירשם כחודש וחצי לפני מועד המבחן. ניתן להירשם מאוחר יותר ולשלם תעריף רישום מאוחר. לפרטים נוספים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533

 • מהם תאריכי מבחני ה- SAT בישראל?

  תאריכי מבחני ה- SAT משתנים משנה לשנה והם מתקיימים בחודשים אוגוסט, אוקטובר, נובמבר, דצמבר, מרץ, מאי, יוני.
  לקבלת מידע נוסף בנושא, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533.

 • היכן אוכל להשיג בישראל טופסי מבחן SAT בחינם?

  ניתן לקבל בחינם טופסי מבחן SAT במרכז ידע פלוס.

 • היכן מתקיימים קורסי ה- SAT של מרכז ידע פלוס?

  קורס SAT של ידע פלוס מתקיים במתחם הבורסה ברמת גן ליד רכבת מרכז וגם בזום.

 • האם קיימים שיעורי הכנה פרטיים לבחינת SAT?

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים ובאזור תל-אביב.

 • לכמה שנים תקף מבחן ה -SAT?

  המבחן תקף לתקופה של 5 שנים.

 • כיצד אוכל לדעת אילו מכללות דורשות עמידה במבחן SAT II?

  המידע קיים באתר של מועצת המכללות (collegeboard.com). באתר זה תוכל לחפש מכללות ולברר מהו התאריך האחרון להגשת מועמדות לכל אחת מהן. אתה יכול, כמובן, להתקשר אלינו ולקבל את המידע.

 • האם מרכז ידע פלוס מאפשר לשלם עבור ה- SAT בכספי הפיקדון?

  כן, בהחלט. מרכז ידע פלוס מוכר על ידי משרד החינוך ולכן ניתן לשלם עבור הקורסים באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533.

 • היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של SAT?

  באתר http://www.collegeboard.com ניתן להוריד ללא תשלום מבחני תרגול למבחן SAT. כמו כן, במשרד של מרכז ידעפלוס בתל-אביב יש מבחני תרגול רבים נוספים.

 • האם בישראל ניתן לגשת למבחן SAT בשבת?

  לא, בישראל מתקיימים מבחני ה- SAT ביום ראשון. בעת ההרשמה למבחן באתר האינטרנט של מועצת המכללות, כאשר תציין את כתובת המגורים שלך בישראל וכי ברצונך להיבחן בישראל – תקבל באופן אוטומטי תאריך למבחן שיתקיים באחד מימי הראשון. מידע נוסף בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il – או באתרwww.collegeboard.com.

 • היכן מתקיים מבחן ה- SAT בישראל?

  כעת ניתן לעשות את מבחן ה- SAT בירושלים, באבן יהודה ובהרצליה.

  בירושלים נערכים מבחני ה- SAT במספר מקומות:

  • בית ספר אנגליקני בינלאומי, רחוב הנביאים 82, קרוב לרחוב יפו במרכז העיר
  • מכללת טורו בישראל, רח' בית הדפוס 11, לובי 4, קומה -2
  • תיכון ירושלים, רח' ג'עפר א-צדיק 12, מזרח ירושלים

  באבן יהודה מתקיים מבחן נוסף ב- (AIS (American International School הממוקם ברח' השומרון 65.

  ניתן גם לעשות את המבחן בהרצליה בבית הספר הבינלאומי Treehouse, רח' אלי לנדאו 55.

  מבחני ה- SAT מתקיימים 7 פעמים בשנה. לקבלת מידע נוסף, אנא היכנס לדף של SAT באתר האינטרנט שלנו –www.yedaplus.co.il.
  כדי להירשם למבחן ה- SAT בישראל עליך לציין כתובת מגורים בישראל במערכת הרישום של מועצת המכללות. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר www.collegeboard.com.

 • מהם הציונים במבחן LSAT?

  הציונים במבחני ה-LSAT נעים בטווח שבין 120 ל-180 נקודות.

 • מבנה מבחן LSAT

  עמידה במבחן ה-LSAT מהווה את סף הקבלה לבתי הספר השונים למשפטים והמסלולים השונים שלהם. בתי הספר למשפטים מתייחסים בכובד ראש לתוצאות מבחני ה-LSAT בעת קבלת החלטות לגבי מועמדים ללימודים.

  המיומנויות הנבדקות במבחני ה-LSAT נחשבות לחיוניות בהערכת היכולת להצליח בבתי הספר למשפטים, והן כוללות את היכולת לקרוא ולהבין במדויק ולעומק מלל מורכב, יכולת ארגון וניהול של מידע חיוני, וכן היכולת להסיק מסקנות, לחשוב באופן ביקורתי, לנתח ולהעריך את ההיגיון ואת הטיעונים של אנשים אחרים.

  מבחני ה-LSAT בנויים מארבעה חלקים בני 35 דקות כל אחד, בצורת שאלון אמריקאי, וכוללים הסקת מסקנות, הבנת הנקרא ומשחקי היגיון ומחשבה.

  הציון שלכם יורכב משקלול התוצאות של ארבעת חלקי המבחן. ייתכן שיהיה למבחן גם חלק חמישי, שאינו מקבל ציון, והוא מכיל מקבץ של שאלות עתידיות אפשריות שיכולות להופיע במבחנים.

  בסוף המבחן עליכם לכתוב חיבור במשך 35 דקות. על החיבור לא תקבלו ציון, אך העתקים ממנו יישלחו לבתי הספר למשפטים שאליהם תירשמו.

  שלושת סוגי השאלות שעשויות להיות במבחני ה-LSAT (מבחן אמריקאי)

  הבנת הנקרא – שאלות הבוחנות את מיומנויות הקריאה שלכם, כולל הבנה ותובנות, ניתוח חומר ארוך ומורכב הדומה לחומרים שאיתם תתמודדו בבית הספר למשפטים ובמהלך הקריירה המקצועית שלכם. חלק זה של המבחן כולל ארבעה מקבצים של שאלות קריאה, שלאחריהם נשאלות ארבע עד שמונה שאלות שנועדו לבחון מיומנויות קריאה והסקת מסקנות.

  ניתוח אנליטי – שאלות הבוחנות את היכולת שלכם להסיק מסקנות הגיוניות בנוגע למבנה של מערכות יחסים. תקבלו מקבץ של הצהרות וכללים או עקרונות המתארים מערכות יחסים בין בני אדם, עניינים או אירועים שונים, ויהיה עליכם להסיק מסקנות על ידי דדוקציה. חלק זה של המבחן משקף את סוגי הניתוחים המורכבים שלהם תידרשו בעת פתרון סוגיות משפטיות שונות.

  הסקת מסקנות – שאלות המיועדות להעריך את יכולתכם לנתח, להעריך באופן ביקורתי, ולהשלים טיעונים המועלים בשפה רגילה. תתבקשו לקרוא קטע קצר ואחר כך להשיב על מספר שאלות המתייחסות אליו. השאלות מעריכות מיומנויות של חשיבה ביקורתית והסקת מסקנות. תתבקשו ליישם עקרונות או כללים ולזהות טיעונים לקויים על מנת להסיק מסקנות מבוססות ומנומקות היטב, ולנמק באופן אנלוגי.

  מידע על ציונים

  הציונים במבחני ה-LSAT נעים בטווח שבין 120 ל-180 נקודות.

  מידע על המבחנים

  מבחני ה-LSAT נמשכים 3 וחצי שעות, ומתקיימים בתל-אביב, בבית ציוני אמריקה, שלוש פעמים בשנה, בחודשים יוניאוקטוברודצמבר.

  הרשמה

  באתר www.lsac.org תוכלו להירשם למבחן.

  מועדי השיעורים

  קורס מיקום פתיחת קורס חדש יום לימודים שעה מועדי מבחן
  LSAT תל-אביב כל ארבעה שבועות משתנה משתנה ארבע פעמים בשנה

  קורס הכנה מקיף זה יגביר את המוטיבציה שלכם, ישפר את היכולות שלכם ואת הסיבולת וכושר העמידה שלכם, כדי שתהיו מוכנים בצורה מיטבית לקראת המבחן האמיתי. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:30 ל-21:30 במשרדינו בתל-אביב (בקרבת מגדלי עזריאלי). ההרשמה לקורס זה נפתחה, ומספר המקומות בו מוגבל.

 • מהו מבנה בחינת ה- SAT?

  בחינת ה- SAT מורכבת משלושה חלקים: כתיבה ודקדוק; הבנת הנקרא ואוצר מילים; ומתמטיקה. כל חלק מנוקד בסקאלה של 200-800 נקודות, כאשר הציון המקסימלי הוא 2400 והציון המקסימלי עבור החיבור הוא 12 נקודות. במבחן עצמו עשרה פרקים המחולקים באופן כמעט שווה בין הנושאים. למבחן שישה מועדים בשנה, והמבחנים בישראל מתנהלים בתל אביב, חיפה ובירושלים.

  איזו בחינה קלה יותר?

  כל עוד המועמד למד אנגלית ברמה של 5 יחידות וביצע הכנה מעמיקה לבחינה, מבחן SAT צפוי להיות קל יותר מהבחינה הפסיכומטרית. יש לכך מספר סיבות: ראשית, החלק הכמותי בבחינת ה- SAT קל משמעותית מזה של הפסיכומטרי (שווה ערך לרמה של 4 יחידות), וכן ניתן להשתמש במחשבון מדעי במהלך הבחינה. שנית, כמות אוצר המילים שיש ללמוד, למרות שרוב המילים באנגלית מתקדמת, היא קטנה מזו הנדרשת בבחינה הפסיכומטרית: כ-2500 מילים לעומת קרוב ל-6000 מילים בבחינה הפסיכומטרית. האספקט האדמיניסטריבי גם הוא ידידותי יותר: בבחינת ה- SAT ניתנות שתי הפסקות העוזרות לשימור הריכוז במהלך המבחן. כמו כן, אין תקופת המתנה בין בחינה לבחינה, וניתן לעשות מבחן שוב לאחר חודש בלבד במידה ויש צורך בשיפור הציון. עלות הבחינה הוא כ-80 דולר.

GRE

 • האם אפשר לגשת בישראל למבחן ה-GRE בתחום הפסיכולוגיה או הביוכימיה?

  כן, זה אפשרי. מבחני GRE בפסיכולוגיה וביוכימיה מתקיימים בישראל שלוש פעמים בשנה – באפריל, אוקטובר ונובמבר. לקבלת פרטים בנושא, אנא צור קשר עם מרכז ידעפלוס, בטלפון 077-8038533.
  במרכז ידעפלוס תוכל לקבל ייעוץ גם בנושא קבלה ללימודי פסיכולוגיה לתואר שני ולדוקטורט. תוכל להתייעץ אצלנו עם מדריכים לתוכניות הלימוד ולהגשת מועמדות ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה (בעיקר פסיכולוגיה קלינית). אנשי הצוות והיועצים שלנו, פסיכולוגים בהכשרתם, ידריכו וילוו אותך בתהליך הגשת המועמדות ללימודי תואר שני בישראל, בארצות הברית ובקנדה. צור איתנו קשר בטלפון 077-8038533 לקבלת פרטים ולקביעת פגישה.

 • כיצד נרשמים למבחני ה- GRE בתחומים אקדמיים ספציפיים?

  לקבלת פרטים בנושא, אנא היכנס לאתר www.gre.org או התקשר למרכז ידע פלוס, לטלפון 077-803-8533.

 • היכן מתקיימים קורסי ה- GRE של מרכז ידע פלוס?

  קורסי ההכנה של ידע פלוס למבחן ה-GRE מתקיימים בתל-אביב ובחיפה. בנוסף לכך מקיים מרכז ידע פלוס בתל-אביב קורס הכנה למבחני ה- GRE בתחומים אקדמיים ספציפיים (GRE-Subject).

 • האם קיימים שיעורי הכנה פרטיים ל- GRE?

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים באזור תל-אביב ובאזור ירושלים.

 • מתי מתקבלים ציוני מבחן הכתיבה האנליטית של GRE?

  הציונים מתקבלים כשבועיים-שלושה לאחר המבחן, או עד שישה שבועות אם הגשת את החיבור בכתב-יד. המוסדות האקדמיים שביקשת להעביר אליהם את הציונים – יכולים לקבלם בצורה אלקטרונית.

 • האם מרכז ידע פלוס מאפשר לשלם עבור קורס ההכנה ל- GRE בכספי הפיקדון?

  כן, בהחלט. במרכז ידע פלוס אפשר לשלם באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533.

 • היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של GRE?

  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-GRE במשרדי ידע פלוס בתל-אביב, או להוריד את המבחנים ללא תשלום באתר www.gre.org.

 • מתי מדווחים הציונים של מבחני ה- GRE?

  את הציונים הלא-רשמיים תקבל מיד. לאחר שיינתן ציון לחיבור, יישלחו הציונים הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

 • היכן ומתי מתקיים מבחן ה- GRE בישראל?

  מבחני ה- GRE מתקיימים בתל-אביב, במכללת רמת גן (פנחס רוטנברג 87), מרכז פרומטריקס מספר פעמים בחודש. פרטים נוספים בנוגע להרשמה ולנוהלי המבחן ניתן למצוא באתר www.gre.org.
  עליך לחכות לחודש הקלנדרי הבא כדי לגשת פעם נוספת למבחן ה- GRE! מחירי המבחנים עשויים להשתנות. לקבלת פרטים נוספים בנוגע להרשמה ולמחירים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533 או היכנס לאתר שלנו – www.yedaplus.co.il.

 • מה חשוב לדעת על בחינת GRE?

  בידע פלוס ההכנה לקראת מבחן ה GRE בפסיכולוגיה היא באמצעות שיעורים פרטיים עם דוקטור ריק ברג, פרופסור לפסיכולוגיה. בשיעורים לומד הסטודנט אסטרטגיות להצלחה במבחן ומקבל את כל חומר הלימוד שעליו ללמוד לקראת המבחן. השיעורים מתבצעים לפי נוחות הסטודנט בבוקר או בערב. הספר שממנו אנו מלמדים הוא הספר הרשמי של המרכז שמפיק את הבחינה:

  אתם מוזמנים להתקשר אליו ל 077-803-8533 על מנת לקבל מידע נוסף ופרטים. סמנכ"ל ידע פלוס, גברת שירלי בלובשטין לוי, הנה פסיכולוגית חברתית, בוגרת אוניברסיטת תל אביב, תתן לך ייעוץ והכוונה בנושא היעילה ביותר ללמוד לקראת הבחינה.

 • למה לעשות קורס הכנה לביוכימיה GRE Biochemistry?

  קורס הכנה לביוכימיה GRE Biochemistry של ידע פלוס מעניק לכם את היתרון שאתם זקוקים לו על פני שאר המועמדים, ומכניס אתכם לתכנית המתאימה לכם. היתרונות של ידע פלוס הן כיתות קטנות (עד 12 תלמידים) מורים מצוינים (דוקטור בביוכימיה), סימולציות רבות ושחזורי מבחנים וייעוץ ללימודים בחו"ל ע"י צוות המומחים שלנו. ספר ההכנה לקראת הבחינה בו אנו עושים שימוש הוא הספר הטוב ביותר כיום להכנה לבחינה זו.

  נעזור לך לבחור את התוכנית לימודים המתאימה ביותר.

  30% מהקורס מתבסס על תירגול למבחן עצמו! צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם! אנו נסייע לך בהערכת סיכוייך להתקבל לתואר על פי בחירתך.

   

  תאריכי הקורס הקרוב:

  משך הקורס תאריך המבחן ימים מיקום
  16 ליולי – 17 בפספטמבר אוקטובר\נובמבר 2013 ימי שלישי 18:00 – 22:00 תל-אביב
 • מה חשוב לדעת על מבחן GRE ביוכימיה?

  מבחן ה GRE ביוכימיה הנו מבחן הנדרש כתנאי קבלה לתוכנית הארבע שנתית ברפואה באוניברסיטת תל אביב ובר אילן (בשלוחה בצפת). המבחן מורכב משאלות רב ברירתיות באנגלית בנושאים ביוכימיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית וגנטיקה. על מנת לעבור את המבחן בהצלחה, יש להפגין יכולת פתרון בעיות וידע נרחב בנושאי המבחן.

  המבחן מורכב מ-180 שאלות והוא עורך 170 דקות. ישנם שלושה חלקים למבחן: שאלות אמריקאיות, שאלות מושגים ושאלות בנושא טקסטים מדעיים. במבחן זה, מקבלים נקודות על תשובות נכונות אך יורדות נקודות על תשובות שגויות.

  המרכז שלנו מכין מועמדים לתכניות ברפואה ולתארים מתקדמים באוניברסיטאות מובחרות בארה"ב, קנדה ובאירופה ובשנים האחרונות לקראת תהליך ההרשמה לתכניות ברפואה בישראל. ניסיון רב השנים של ידע פלוס- MBA Center בהכנה לקראת מבחן זה הביא אותנו להיות המרכז המקצועי ביותר בארץ. ברשותנו מבחני סימולציה רבים ושחזורים של המבחנים הרבים מהשנים האחרונות כמו גם חומר לימודי רב, מעבר למה שקיים במרכזים מתחרים שנפתחו לאחרונה בשל הביקוש הרב לתכניות אלו. המורים שלנו הם מהשורה הראשונה! מעבר להיותם מומחים בתחום הוראת המדעים, הם למדו במשך השנים את המבחן ופיתחו אסטרטגיות למידה ופתרונות. אנו ממשיכים בכל מועד בחינה ללמוד את המבחן ואת השינויים שנעשים בו וכך אנו מצליחים לפצח את אופן פתירת מבחן זה ולהעביר את הכלים לסטודנטים שלנו. מבחן זה מהווה את חסם הכניסה הקשה ביותר שאתם צריכים להתמודד איתו.

GMAT

 • מתי מדווחים לישראל הציונים של מבחני ה-GMAT?

  את הציונים הלא-רשמיים תקבל מיד! לאחר שיינתן ציון לחיבור, יישלחו הציונים (שבועיים ימים) הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

 • היכן אני יכול לקבל מידע על בית ספר לאודר למנהל עסקים (Lauder Business School) שבוינה, אוסטריה?

  היועצים של ידע פלוס ללימודים אקדמיים יוכלו לענות על שאלותיך בנוגע לתוכנית הלימודים הזו. אנא התקשר אלינו לטלפון

  077-803-8533. בית ספר לאודר למנהל עסקים מקיים תוכנית לימודים לתואר שני לסטודנטים יהודים. סטודנטים ישראלים יכולים לקבל מלגה.

 • האם אני יכול ללמוד בידע פלוס רק את החלק המתמטי של מבחן ה- GMAT, ללא החלק המילולי והחיבור?

  כן, ניתן להתכונן בידע פלוס רק לחלק אחד של מבחן ה-GMAT – הן בקורסים המתקיימים בתל-אביב והן באלה המתקיימים בחיפה.

 • היכן מתקיימים קורסי ה- GMAT של מרכז ידע פלוס?

  קורסי ההכנה של ידע פלוס ל- GMAT מתקיימים בתל-אביב וחיפה.

 • האם אתם נותנים שיעורי הכנה פרטיים ל- GMAT?

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים עם המורים שלנו באזור תל-אביב ובאזור חיפה.

 • האם מרכז ידע פלוס מאפשר לשלם עבור קורסי ההכנה ל- GMAT בכספי הפיקדון?

  כן, אתה יכול לשלם עבור הקורסים שתלמד בידעפלוס באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 077-8038533.

 • מה בחינת GMAT כוללת ואיזה ציון אני צריך על מנת להתקבל?

  הבחינה כוללת חלקים מילולי, כמותי וחיבור. מועמדים שמעוניינים להתקבל למוסדות היוקרתיים בעולם צריכים לקבל 700 ומעלה במבחן. מועמדים שרוצים ללמוד בארץ יצטרכו לקבל לפי דרישות האוניברסיטאות. הארץ האוניברסיטאות דורשות רק את הציון בחלק הכמותי (חוץ מהמוסדות בהם התואר הוא בינלאומי המתקיים באנגלית או אוניברסיטת חיפה- אלו דורשים את כל הבחינה). מועמדים שמעוניינים להתרקבל לאוניברסיטת תל אביב- ציון של 46-48 דרוש בחלק הכמותי, אוניברסיטת בר אילן דורשת מינימום של 44 בחלק הכמותי, האוניברסיטה העברית בירושלים עושה סכם לפיו ממוצע התואר הראשון + ציון מבחן ה- GMAT בחלק הכמותי צריכים להיות > מ- 130, אוניברסיטת חיפה דורשת מינימום של 550 בבחינה (ומבקשת לעשות גם את המילולי וגם את הכמותי).

 • כמה פעמים אפשר לעשות בחינת GMAT?

  בארץ הבחינה מתקיימת פעמיים בשבוע. אין צורך להירשם חודשים רבים מראש, אם המועמד מעוניין ללמוד בישראל הוא יכול לעשות את הבחינה כמה פעמים שירצה. אך אם המועמד רוצה להתקבל למוסדות היוקרתיים בעולם- לקיחת המבחן למעלה מפעם אחת או פעמיים עשוייה לפגוע בסיכויי הקבלה. לכן, אנו ממליצים לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר למבחן זה על מנת לחסוך זמן רב ועלות כספית גבוהה. ב GMAT לא מתפשרים על איכות!

 • מהי עלות מבחן GMAT?

  עלות המבחן כיוום עומדת על $250. ללא קשר למספר החלקים שנעשו בבחינה.

 • היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של GMAT?

  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-GMAT במשרדי ידע פלוס בתל-אביב, או להוריד את המבחנים ללא תשלום באתר www.mba.com.

 • מתי מדווחים לישראל הציונים של מבחני ה-GMAT?

  את הציונים הלא-רשמיים תקבל מיד! לאחר שיינתן ציון לחיבור, יישלחו הציונים (שבועיים ימים) הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.