מי צריך לעבור מבחן GMAT?

האוכלוסייה הנדרשת למבחן GMAT מתחלקת לשתי קבוצות עיקריות.
הקבוצה הראשונה מורכבת מסטודנטים המעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים בארץ (MAB). לשם כך, יהיה עליהם לעבור את חלקו הכמותי בלבד של מבחן GMAT .
לעומת זאת, הקבוצה השנייה מורכבת מסטודנטים המעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות נבחרות בחו"ל, ולשם כך יהיה עליהם לעבור את מבחן GMAT על כל חלקיו. במקרה זה, הקורס שיהיה עליהם ללמוד הוא קורס הכנה למבחן GMAT הכולל גם את החלק הכמותי וגם את החלק המילולי, אשר נעשה כמובן בשפה האנגלית.
חשוב לברר מהי מטרת הלימודים עוד טרם הבחירה בקורס, על מנת לקבל את קורס לטובת מבחן GMAT המדויק והמותאם ביותר לצרכיו של הסטודנט.

כיצד מתבצעת הלמידה למבחן GMAT ?

קורס ההכנה של מבחן GMAT מאפשר את רכישת הידע המקיף ביותר הנדרש על מנת לעבור את מבחן GMAT בהצלחה.
בכדי לרכוש רקע והיכרות עם מבחן GMAT, על התלמיד לקבל תרגול מעשי המבוסס על העקרונות שעליהם נשען המבחן.
שיטת הלימוד המוכחת של מכללת 'ידע פלוס' כוללת: סדנת הכנה למתמטיקה, סרטונים עם תרגילים מעשיים, בנק שאלות המקביל במהותו לשאלות הצפויות במבחן GMAT , וכן ספרי לימוד ברמות שונות, המאפשרים למידה אינטנסיבית ויעילה.
על מנת לבדוק את רמת התרגול והכישורים, בסיומו של כל שיעור יקבל התלמיד מטלות ומשימות בהתאם לחומר אותו למד. כך יוכל התלמיד לאמן את יכולותיו, וכן לקבל אמת מידה על רמת הידע והיכולות שלו.

למידה עם מורה פרטי למבחן GMAT

בשילוב עם חומרי העזר הניתנים, מעניקה מכללת 'ידע פלוס' את המעטפת המושלמת המבטיחה את ידיעת חומרי הקורס. לשם כך, יחד עם קורס למבחן GMAT זכאי כל תלמיד לשלושה שיעורים פרטיים עם מומחי הצוות של המכללה.
השיעורים הפרטיים חשובים בפני עצמם כאמצעי עזר קריטי להצלחה במבחן GMAT, מכמה סיבות:
1. תמונת מצב – בשיעור הפרטי יקבל התלמיד פידבק מידי המורה המקצועי, ובכך יוכל לדעת מהי רמת הידע שלו ובאלו נקודות עליו להתמקד במסגרת הלמידה.
2. מענה לשאלות – לעיתים, בגלל עיקרון לא מובן או טכניקה שטרם נרכשה, הלמידה מתעכבת. במסגרת השיעור הפרטי יוכל התלמיד לבדוק עם המורה המקצועי את כל מה שחוסם אותו, לקבל מענה ולהתקדם ללא התקיעות שחסמה אותו עד כה.
3. חידוד ושיפור – המפגש הישיר של המורה עם הסטודנט מאפשר מתן רפלקציה מסודרת מצד המורה המקצועי, כמו גם מתווה ברור לשיפור וחידוד.

שפת הלימוד של מבחן GMAT

על מנת לאפשר למגוון התלמידים לקבל כלים בקורס של מבחן GMAT, יוכל הסטודנט לבחור אם הוא מעדיף ללמוד את קורס ההכנה של מבחן GMAT בשפה העברית או בשפה האנגלית.
חלוקת הקורס לפי שפה מאפשרת יצירת מכנה משותף בין תלמידי הקבוצה והתאמת החומר הלימודי לרמתם וליכולתם.
על מנת לשמור על היחס האישי ועל תשומת הלב המלאה של המורים לתלמיד, הקורס מועבר בקבוצות קטנות ומרוכזות. הדבר תורם גם לשמירת רמת הריכוז והיחס בין התלמידים.

מבחן לדוגמא GMAT | ציון GMAT | מבחן GMAT

בחינת ה GMAT משמשת לקבלה למסלול MBA. המבחן הוא אדפטיבי ונעשה באופן אלקטרוני במרכז GMAC מוסמך. הנבחנים מתחילים את שאלות הבחינה בדרגות קושי שונות, ורמתה של כל שאלה נקבעת על פי ביצועי הנבחן בשאלה הקודמת. אלגוריתם הבחינה יעלה או יוריד את רמת הקושי בהתאם לביצועי הנבחן. וריאציות אלו של האלגוריתם יבואו לידי ביטוי גם בציון הסופי.

מבנה מבחן GMAT

הבחינה היא בת 3.5 שעות ומורכבת מארבעה חלקים. הסעיפים המילוליים והכמותיים הם החשובים ביותר, והם משולבים בחישוב הציון הסופי בטווח שנע בין 200 ל-800. המבחנים מוצעים פעמיים בשבוע בישראל ומחירם 250$. על המועמדים להמתין 16 ימים בין כל בחינה. ציוני הסעיפים המילוליים והכמותיים מופיעים מיד בתום הבחינה.

כתיבה אנליטית (AWA) – מדורגת על פני סולם הנע בין 0-6. חלק זה כולל מטלת חיבור של 30 דקות בנושא "הערכת הטיעון".
נימוק מילולי – מדורג על פני סולם הנע בין 0-48. שאלות בחירה מרובה בנושאי דקדוק, הבנת הנקרא ושאלות לוגיקה.
נימוק כמותי – מדורג על פני סולם הנע בין 0-52. שאלות בחירה מרובה הבאות בשני פורמטים (פתרון בעיות ופירוש נתונים) בנושאי מתמטיקה שונים, כגון סטטיסטיקה, גיאומטריה, אלגברה ובעיות מילים.
Integrated Reasoning (IR) מדורג על פני סולם הנע בין 0-8. שאלות בחירה מרובה המשלבות מידע מילולי וכמותי, כמו גרפים ותרשימים.

קורס הכנה למבחן GMAT של ידע פלוס

מרכז 'ידע פלוס' נוסד בשנת 2002 ומציע את הקורסים המעמיקים ביותר בישראל, המועברים על ידי מיטב מדריכי ה GMAT-בישראל (בעלי ציון של מעל ל-95% במדורים הרלוונטיים), כולם דוברי אנגלית שפת אם. הקורסים שלנו נלמדים בעברית או באנגלית ומתקיימים בימי שישי בבוקר (קורס בן 10 שבועות), ובערבי אמצע השבוע (קורס כמותי אינטנסיבי עבור דוברי עברית). הלמידה בכיתות קטנות ואינטימיות מאפשרת לנו להעניק תשומת לב מרבית לכלל התלמידים בקורס. אלו הן הסיבות שהציונים הממוצעים שלנו הם של 680 נקודות, וגבוהים ב-120 נקודות מהממוצע הבינלאומי העומד על 540.
לא מרוצה מהציון שלך?' ידע פלוס' מחויבים להצלחת הסטודנטים: כל הסטודנטים יכולים לחזור על הקורס במשך שנה שלמה ללא תשלום.

מה מבדיל אותנו מבתי ספר אחרים המכינים לבחינת GMAT?

הגישה החינוכית שלנו מיטיבה משמעותית עם התלמידים שלנו:
אנו מאפשרים לסטודנטים לחזור על הקורס ללא תשלום במשך שנה שלמה מיום ההרשמה.
אנו כוללים 3 שעות של שיעורים פרטיים כחלק ממבנה הקורס – ללא תשלום נוסף. בחינם!
רמת ההוראה והיחס האישי שאנו מעניקים לכל תלמיד.
המורים והצוות שלנו כולם דוברי אנגלית שפת אם.

קורס הכנה למבחן GMAT של 'ידע פלוס' הוא הבחירה הפופולרית ביותר בקרב דוברי עברית וישראלים כאחד.

חומר לימודי המעוצב באופן אישי עבור התלמיד

אנו שמים דגש על בניית יכולתם של התלמידים לענות על כל השאלות החל מהשלבים המוקדמים, דרך השאלות המאתגרות ביותר ברמת 700 נקודות ומעלה.
גודל כיתה קטן
15 תלמידים ומטה בכיתה מאפשרים חווית למידה יעילה ומהנה במיוחד.

מבנה וחומרים בקורס של מבחן GMAT

קורס ההכנה למבחן GMAT של 'ידע פלוס' כולל:
סדנת הכנה מתמטית.
2-3 שיעורים פרטיים ללא עלות.
שפע חומרי הכנה לבחינה: שלושה ספרים, כולל המדריך הרשמי של GMAC, בנק שאלות עם מעל ל-1000 שאלות, לרבות שאלות אתגר ב-700 רמות, הדמיות ממוחשבות, סרטונים מקוריים של כל מושגי המתמטיקה, וכן מטלות בית שבועיות המבטיחות תכנית לימודים מסודרת ומאוזנת עבור כל תלמיד.