מהו מבנה בחינת GRE?

בחינת ה- GRE בוחנת מיומנויות אקדמיות מתקדמות. בחלק המילולי של הבחינה, הנבחן נדרש להתמודד עם טקסטים אקדמיים ולענות על שאלות הבוחנות את יכולתו לנתח את הטקסטים ולאתר את השערותיו וטיעוניו. כמו כן, החלק המילולי דורש שליטה באוצר מילים מתקדם (כ-3500 מילים) אותו הנבחן נדרש למקם במשפטים עם מילים חסרות (sentence completion & equivalence). החלק הכמותי של הבחינה מעריך את ידע הנבחן בנושאים מתמטיים שונים, כדוגמת אלגברה, גיאומטריה, סטטיסיקה והסתברות. השאלות הכמותיות ידועות ב"טריקים" הרבים שהן מציבות אשר דורשים מהנבחן לשלוט בכל נושא לעומק. במהלך הבחינה ניתן להשתמש במחשבון הנמצא על גבי צג המחשב. החלק השלישי, אשר בודק מיומנויות כתיבה, כולל שני חיבורים – חיבור על נושא מסוים (issue essay) וחיבור המגיב לקטע קריאה ודורש מהנבחן לנתח את הטיעון של הקטע ולהגיב באמצעות חיבור כתוב (argument essay).

 

קורס GRE בידע פלוס:

בידע פלוס מלמדים המורים המנוסים והטובים בארץ. אנו מלמדים את כל הקורסים שלנו באנגלית: מחקרים מצאו קשר ישיר בין קיצור זמן התגובה לאנגלית (של נבדקים שנבחנים בשפה האנגלית כאשר אנגלית אינה שפת האם שלהם) לבין ציון גבוה במבחן. המורים שלנו למדו בארה"ב או בקנדה והוכשרו שם ללמד למבחן ה- GRE, וכן קיבלו מעל 95% בבחינה בחלק הרלוונטי. הקורסים שלנו מתקיימים לרב בימי שישי בבוקר. ידע פלוס מחוייב להצלחה של הסטודנטים ולכן כל התלמידים רשאים לחזור על קורס GRE למשך שנה שלמה ללא תשלום נוסף, ומוזמנים לבוא לקורסים ללא הגבלה.

ידע פלוס – באישור משרד החינוך מקבל את הפיקדון הצבאי לתשלום על הקורס! אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות. התקשר/י: 077-8038533.

כיצד עובד קורס GRE של ידע פלוס?

קורס הליבה המקיף של למבחן GRE כולל שעות לימוד פרונטליות בכיתות קטנות. בנוסף, תקבלו מכינה במתמטיקה בת 3 שעות, שעתיים של שיעורים פרטיים על חשבוננו וגישה חופשית לשיעורי התרגול הפתוחים במתמטיקה, המתקיימים בכל שבוע. כל תלמיד מקבל מגוון חומרי לימוד: שני ספרים, חוברת כיתה מילולית, גישה למאגר שאלות אלקטרוני עם למעלה מ-1000 שאלות כמותיות, סימולציות ממוחשבות וגישה למאגר סרטוני וידאו במתמטיקה.