המרכיבים של הכנה למבחן SAT

נושאי הלימוד בהכנה למבחן SAT מגוונים ומתייחסים לשלל המרכיבים של מבחן ה-SAT.
על כן, קורס ההכנה של מבחן SAT כולל התייחסות לחלקים הבאים:
החלק המילולי – הבנת הנקרא, פענוח טקסטים באנגלית, השלמת משפטים, תחביר, דקדוק תקני, ומענה לשאלות המגיעות בעקבות טקסטים מורכבים.
החלק הכמותי – חידוד היכולות האנליטיות, שאלות מעולם האלגברה והגאומטריה, פתרון בעיות מילוליות ותרגילים, ניתוח גרפים, פילוח חזקות, תרגול לוגי, סטטיסטיקה, הסתברות ועוד.

היקף קורס הכנה למבחן SAT

קורס הכנה של מבחן SAT מאפשר לך להתמקד בנושאים הכמותיים והמילוליים הרלוונטיים לבחינה.
הקורס הוא בן מאה שעות. 80 שעות מוקדשות ללימוד פרונטלי המועבר על ידי טובי המורים המדריכים את התלמידים לקראת בחינת SAT; ו-20 השעות הנוספות מוקדשות לתרגול מסיבי של סימולציות ואימוני בחינות, תוך קבלת משוב ישיר והכוונה מעשית מן המורים המקצועיים. השילוב בין הלמידה הפרונטלית לבין התרגול המעשי מאפשר מעקב ובקרה על יכולות התלמיד.
על מנת שכל תלמיד יקבל מענה מושלם ויעיל בהתאם ליכולתו האישית, הקורס מועבר בקבוצה הכוללת מספר מועט של משתתפים, במטרה לשמור על זרימת השיעור ולמנוע איבוד קשב ומיקוד המאפיין קבוצות למידה גדולות.
בכדי לאפשר לכל תלמיד למידה בקצב שלו, הגישה לחומר הלימוד של קורס הכנה למבחן SAT מתאפשרת למשך שנה שלמה ללא הגבלה. כך, יכול התלמיד לחזור בכל עת על החומרים הדורשים תרגול ולשפר את מיומנויותיו. החומרים כוללים מגוון רחב של מבחני SAT וספרי לימוד אשר יועדו במיוחד להכנה למבחן SAT.

המורים המקצועיים ביותר בהכנה למבחן SAT

על מנת לשמור על רמת מקצועיות מובילה, המורים המעבירים את קורס הכנה למבחן SAT במכללת ידע פלוס הינם כאלה שעברו בעצמם מבחן SAT בהצלחה ומצויים באלפיון הגבוה של מעל ל-95%.
המורים המקצועיים הם בעלי ניסיון עשיר של הדרכת תלמידים והכוונתם לציונים מצטיינים במבחני SAT. בנוסף, למורים ניסיון עשיר ורחב היקף בהקניית כלים והטמעת מיומנויות לתלמידים המעוניינים לעבור בהצלחה את מבחן SAT.

קורס הכנה למבחן SAT בסטנדרט גבוה

על מנת להיות בטוחים כי אתם משקיעים את זמנכם במקום הנכון, מומלץ לעשות את קורס ה-SAT במכללה רשמית המהווה מקבילה למכללות ההכנה המובילות ברחבי אירופה.
מכללת 'ידע פלוס' עובדת בשיתוף פעולה פורה עם מרכז MBA, אשר מהווה את מרכז ההכנה למבחנים הטוב ביותר באירופה! מרכז MBA בתל אביב מקביל למרכזי MBA בברלין, פריז, ציריך, לונדון, מדריד ועוד.
בנוסף לשותפות עם מרכז MBA, קורס ההכנה למבחן SAT במכללת 'ידע פלוס', עומד בסטנדרט הגבוה והמקצועי של אוניברסיטאות מקובלות ברחבי העולם, כמו אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת ייל, אוניברסיטת פרינסטון ועוד, כאשר כבר מאות תלמידים אשר עברו את קורס SAT במכללת 'ידע פלוס' התקבלו בהצלחה לאוניברסיטאות הפופולאריות.