הכנה למבחן TOEFL

משמעותו של מבחן טופל נובעת משמו במשמעות Test of English as a Foreign Language, והוא נועד לבחון את יכולת הנבדק להתמודד עם הדרישות והתנאים האקדמיים של מוסדות ללימודים גבוהים בארצות הברית.
בחינת הטופל רשומה כאחד מתנאי הקבלה עבור הלימודים הגבוהים לתלמידים זרים במכללות ובאוניברסיטאות השונות שברחבי ארה"ב.
לאור זאת, הרי שאין באפשרותו של מועמד המבקש להירשם ללימודים גבוהים, לקבל פטור מבחינה זו, ועליו להתכונן אליה ולעמוד בכל הדרישות.

מה הבחינה נועדה לבדוק?

כיאה לבחינה המבקשת לבחון את יכולת התמודדותו של הסטודנט עם השפה האנגלית תחת המעטפת האקדמית, Toefl בוחנת את יכולת הקריאה של הנבחן, הבנת הנשמע, יכולת הדיבור ויכולת הכתיבה.
כל היבט שכזה נבדק באמצעות פרק אחר; כך לשם הדוגמה, פרק הקריאה נבחן עם 3-4 מאמרים קצרים לקריאה שבסופם על הנבדק לענות על שאלות.
השאלות לכשעצמן מבקשות לבחון את יכולת הסקת המסקנות מן הטקסט, ואינן בוחנות רק את יכולת הבנת הנקרא.
דוגמה נוספת מתוך פרק הכתיבה, ובה הנבחנים נדרשים להאזין למקטע באנגלית ולאחריו לערוך סיכום המשקף הן את יכולת הכתיבה והן את יכולת ההבנה.
עוד בפרק זה, ניתן לציין תגובה לדיון אקדמי, משימה ובמהלכה הנבדק נדרש להשתלב בתוך דיון אקדמי. פרק זה ממחיש את יכולתו של הסטודנט
לכתיבת עבודה אקדמית בשפה האנגלית, ובוחן את רמתו.

כיצד מבצעים הכנה למבחן TOEFL?

נוסף על כך שהבחינה תחומה בזמן בכל אחד ואחד מפרקיה, הרי שהרישום אליה כפוף בתשלום שאינן שווה לכל כיס. על-כן, מומלץ להתכונן היטב אל הבחינה ולהגיע ערוכים הן מבחינת החומר הנלמד והן מבחינה מנטלית.
ניתן למצוא מגוון רחב של ערכות הכנה לבחינות Toefl, וישנן אנו מציעים קורס מקיף המכין לבחינה ואשר מדמה את אותה סביבת בחינה, זאת בנוסף לטכניקות שונות המסייעות לצלוח את השאלות השונות ולהכירן מבעוד מועד.
לצד טכניקות ולימוד מקדים המספק גם הכנה מנטלית לקראת הדרישות הקפדניות של הבחינה, אנו ממליצים לכל תלמיד ותלמידה לעיין בטקסטים שונים ברחבי הרשת, לקרוא ולהעשיר את השפה האנגלית בכל עת ועת. אתרים דוגמת Scientific American ורבים נוספים המתהדרים באנגלית גבוהה ורהוטה, יכולים בהחלט לספק מעטפת נוספת וחוסן לקראת הבחינה.

קורס TOFEL ב- Yedaplus

לצד רמת הוראה גבוהה ואיכותית, בידע פלוס אנו מקפידים על מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה.
משך תכנית הלימוד הינה 32 שעות פרונטליות, תוך הקפדה יתרה על לימוד בכיתות קטנות המשמרות את הקו המנחה למתן יחס פרטני לכל משתתפי הקורס.
לד שיעורי בית ותרגולים כיתתיים, תלמידי ידע פלוס יכולים לשוב לליבתו של קורס ה-Toefl למשך שנה.
בזכות צוות הלימוד המסור, ובזכות שיתופי פעולה עם גופים מובילים לרבות אוניברסיטת חיפה, הסוכנות היהודית, הטכניון והאוניברסיטה העברית, התנאים הקפדניים והסטנדרט שהצבנו לעצמנו, מאפשר לנו להכשיר את תלמידי ותלמידות הקורס ברמה הגבוהה ביותר, ולצלוח את הבחינה.
בכל שאלה והתייעצות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר וצוות ידע פלוס יחזרו אלייכם בהקדם.