איך להתקבל לאוניברסיטה בחול

מאמר זה ידבר על מה זה Application Coaching ואיך להתקבל לאוניברסיטה בחול באמצעות Application Coaching.

תהליך הגשת המועמדות לאוניברסיטאות בארה"ב, בקנדה ובאירופה הוא ארוך ומסובך, בין אם זה לתואר ראשון, תואר שני או תואר שלישי.
צריך לכתוב חיבורים, להשיג מכתבי המלצה, להכין קורות חיים ולנווט בפרוטוקולים ובנהלים המעורבים בתהליך הגשת המועמדות. כל זה נעשה, כמובן, באנגלית.

איך להתקבל לאוניברסיטה בחול ואיך ידע פלוס יכול לעזור?

צוות הApplication Coaching שלנו מורכב מדוברי אנגלית שפת אם—בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארה"ב ובקנדה.
עברנו בעצמנו את תהליך הגשת המועמדות, אנו מכירים מקרוב את הדרישות של האוניברסיטאות, ואנחנו יודעים לעזור לכם ליצור הגשת מועמדות שתציג את התכונות שלכם בצורה הטובה ביותר.
מה השיטה שלנו? בידע פלוס, פיתחנו מערכת שבה אנו מזמינים אתכם לפגישת "סיעור מוחות" שבה נכיר אתכם, את המטרות והחלומות שלכם, ולמה אתם רוצים ללמוד את התואר אליו אתם מגישים מועמדות.
תוך כדי כך תלמדו הרבה על עצמכם, ואנחנו נזהה את "מאפייני המיתוג" שבהם תוכלו להשתמש בצורה הטובה ביותר כדי לשווק את עצמכם לוועדת הקבלה.

משם, אנו עוזרים לכם לפתח את החיבור האישי שלכם (personal statement) בהתאם לדרישות הספציפיות של האוניברסיטאות אליהן אתם מגישים מועמדות.
זו ההזדמנות שלכם להסביר כיצד מסלול חייכם הכין אתכם למה שאתם רוצים ללמוד, למה אתם מתרגשים ללמוד באוניברסיטה הספציפית הזאת, ואיך תוכלו לתרום לחוויה בקמפוס—וכמובן, אנחנו נדאג שהסיפור שאתם מספרים יופיע באנגלית ברורה ונכונה.

מה הלאה? קורות החיים. קורות חיים נראים ונשמעים אחרת בארה"ב ובישראל, והצוות שלנו בידע פלוס יודע מה צריך להכיל בדף המצומצם שיש לכם ומה צריך להשאיר בחוץ. אנו נעזור לכם להדגיש את ההישגים העיקריים שלכם ולמסגר את העבודה וההיסטוריה החינוכית שלכם באופן שתומך בנתיב שבו אתם רוצים ללכת.

השלב הבא: על השאלה איך להתקבל לאוניברסיטה בחול ניתן לענות גם באמצעות מכתבי המלצה. עוד לפני שהמכתב נכתב, הצעד הראשון הוא להחליט מי הכי מתאים להמליץ עליכם: אולי עבדתם בשביל מישהו נחשב אבל הוא לא הכיר אתכם אישית. אולי קיבלתם ציונים גבוהים במקצוע מסוים אבל מורה אחר יודע לספר על המעורבות שלכם בקהילה במהלך הלימודים בתיכון.

את מי כדאי לשאול על איך להתקבל לאוניברסיטה בחול?

הצוות שלנו יוכל לעזור לכם להחליט מי הכי מתאים לכתוב לכם מכתבי המלצה יעילים, כדי להמחיש את ההישגים שלכם ולתת תחושה ברורה של מי אתם כבני אדם, כסטודנטים וכאנשי מקצוע.

בידע פלוס אנו מדריכים אתכם בכל שלב של תהליך ההגשה. מבולבלים מהCommon App? לא מבינים אילו מבחני קבלה צריכים לעבור? לא בטוחים מה עדיף? להגיש מועמדות למועד Early Decision או לחכות למועד של Regular Decision? הבנתם פתאום שאתם צריכים לספק גיליוני ציונים באנגלית? רוצים לכתוב מכתב לפרופסור אבל לא בטוחים מה הטון הנכון? לכל אחד מהמועמדים שלנו מוקצה באופן אישי application coach כך שתמיד יהיה לכם עם מי לדבר בנוגע לכל השאלות שיעלו בדרך.

על שירותי Application Coaching

שירותי הApplication Coaching שלנו מאפשרות לכם להציג את עצמכם בצורה המרשימה והברורה ביותר לאוניברסיטאות שאליהן אתם רוצים להגיש מועמדות.
זה הצעד הראשון בדרך ללימודים מרתקים, חוויות חדשות וקריירה מספקת! צרו קשר עוד היום כדי להתחיל את התהליך- אנחנו בידע פלוס מתרגשים לעבוד איתכם, להכיר אתכם וללוות אתכם במסע המרגש הזה!
עדיין לא קיבלתם תשובה על איך להתקבל לאוניברסיטה בחול? היכנסו לעמוד שלנו בנושא Application Coaching וקבלו את המידע המלא.